Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 17.07.2009 14:52
Росія проти втручання третьої сторони в інцидент із ракетами у Севастополі

У посольстві Росії в Україні вважають, що Київ і Москва повинні в двосторонньому порядку врегулювати інцидент із переміщенням крилатих ракет моряками Чорноморського флоту у Севастополі.


"Це питання двосторонніх відносин", - сказав журналістам тимчасовий повірений у справах Російської Федерації в Україні Всеволод Лоскутов, коментуючи інформування українськими дипломатами про цю ситуації європейських колег.

Лоскутов підкреслив, що Україна і Росія повинні обговорити це питання на спільних переговорах і врегулювати його, виходячи з існуючих міжурядових угод щодо базування ЧФ РФ.

"У нас ведуться непогані консультації, дуже непогані, і ми налаштовані на те, щоб зняти всілякі негаразди", - підкреслив Лоскутов.

Він висловив переконання, що третя сторона не повинна залучатися до цієї ситуації, і російські дипломати обов'язково доведуть свою думку під час зустрічі із заступником міністра закордонних справ України Костянтином Єлісєєвим.

Лоскутов запевнив, що російська сторона буде відповідним чином реагувати у випадку, якщо з боку її моряків є якісь порушення.

Він також додав, що на наступному тижні заплановано чергові консультації в рамках підкомісії з питань ЧФ РФ міждержавної українсько-російської комісії.

Як повідомлялося, раніше Єлісєєв заявив, що українська сторона проінформує європейських партнерів про інцидент із транспортуванням крилатих ракет по густонаселених районах Севастополя військовослужбовцями Чорноморського флоту Російської Федерації.

8 липня 2009 року було зупинено 3 автомобілі і групу військовослужбовців ЧФ РФ, які без узгодження з компетентними органами України перевозили крилаті ракети по густонаселених районах Севастополя.

У МЗС України заявили, що такі дії є грубим порушенням угоди між Україною і Російською Федерацією про статус і умови перебування ЧФ РФ на території України від 28 травня 1997 року, а також законодавства України.
За матерiалами: Інтерфакс-Україна


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info