Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 

День національного флоту. Епіцентр свята - Севастополь. Там моряки показують всім охочим свої кораблі та техніку. Усі в очікуванні концерту та феєрверків. Місто приймає високих гостей. Там зараз військова верхівка і Президент. Цього дня він зробив низку резонансних заяв. Сусідку-Росію закликав не політизувати питання її флоту в Криму і пообіцяв, що Україна ніколи не стане плацдармом для нападу на неї. Говорив він і про те, що Київ гарантує свій без'ядерний статус і позаблоковість. Єдина система безпеки, прийнята для України - це колективна європейська - сказав Віктор Ющенко.


Юлія Крючкова, 5 канал:
"17-та річниця знакова, цьогорічне святкування для ВМС вперше об'єднує усі види флотів. Річковий, військово-морський, та цивільний - тепер іменинники в один день".

Урочисті заходи у Севастополі розпочалися з покладання квітів до меморіалу героїчної оборони Севастополя. Потім Головнокомандувач на катері здійснив обхід кораблів, що вишикувалися у Севастопольській бухті.

А на площі Нахімова відбувся випуск курсантів Севастопольського військово-морського інституту імені Нахімова. 45-ро випускників отримали погони лейтенанта та морські кортики.

У своєму виступі перед моряками Президент пообіцяв зробити флот гідним великої морської держави та запевнив у своїй підтримці програми Міноборони України. Армада найближчими роками має отримати більше десятка сучасних корветів.

Віктор Ющенко, Президент України: "Потрібно 350-400 мільйонів. Модернізація і новітні озброєння (...) - це фінансування буде передано українській армії. Принаймні я не маю намір підписувати зміни до бюджету, якщо там не буде врахована потреба української армії і військово-морського флоту".

Ігор Тенюх, Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України: "В програмі "Корвет" іде все згідно плану. Особливе значення буде мати осінь, після того, як буде закінчено технічний проект цього корабля".

Традиційно цього дня севастопольці та гості міста могли вільно пройти на кораблі, які вишикувалися у Графській пристані.

Нині в українському флоті служать близько 15 тисяч військових. На озброєнні ВМС - 26 бойових суден. 

Юлія Крючкова, Ігор Романенков, Крим, Севастополь, 5 канал

 


 06.07.2009 10:38
Як святкували День флоту України у Севастополі

 
 
 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2019.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info