Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 02.11.2007 12:55
У Севастополі вшанують пам'ять жертв Голодомору
У Севастополі затверджено план заходів, присвячених пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

Як повідомили в Севастопольській міській державній адміністрації, зокрема, 23 листопада на площі біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбудеться мітинг-реквієм пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років, в якому очікується участь керівництва місцевих органів влади, представників командування ВМС України і особового складу флоту, очевидців, які пережили голодомор і політичні репресії, активістів політичних партій і громадських організацій міста. Цього ж дня пам'ять жертв голодомору і політичних репресій вшанують хвилиною мовчання, а в церквах міста пройдуть поминальні літургії.


Крім того, міському управлінню праці і соціального захисту населення доручено скласти списки жителів регіону, які постраждали від Голодомору 1932-1933 років в Україні, з метою проведення обстеження матеріально-побутових умов їх мешкання і надання адресної соціальної допомоги. Впродовж листопада громадянам, які пережили голодомор і проживають у Севастополі, відповідно до регіональної програми адресної соціальної підтримки окремих категорій малозабезпечених громадян міста «Сприяння» (програма розрахована на 2004-2008 роки), буде надана матеріальна і натуральна допомога у вигляді харчових продуктів, харчування в їдальні. Міські управління освіти і науки, культури і туризму сприятимуть громадським організаціям, благодійним фондам, окремим громадянам у проведенні ними науково-пошукової і освітньої роботи по увічненню пам'яті жертв Голодомору, - передає «УНІАН».


Як повідомили в міськадміністрації, 24-30 листопада в Центральній бібліотеці Севастополя і в бібліотеці Українського культурно-інформаційного центру пройдуть тематичні виставки і лекції.


Крім того, відповідно до міського плану заходів, у листопаді-грудні в бібліотеках шкіл і вищих навчальних закладах міста також пройдуть тематичні виставки, уроки історії, лекції про Голодомор і політичні репресії. А в міському геріатричному будинку-інтернаті заплановано провести цикл радіопередач, присвячених подіям 1932-1933 років.

ForUm


 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2021.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info