Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 23.11.2006 17:20
Севастополь і Москва домовились про співпрацю
Раду ділової співпраці між двома містами створять Севастополь і Москва.

Як повідомили в Головному управлінні економіки і інвестицій Севастопольської міськдержадміністрації, рішення про створення такої Ради ухвалено керівництвом Севастопольської міськдержадміністрації відповідно до Програми співпраці між органами представницької і виконавчої влади Севастополя і Москви на 2007-2008 роки, підписаної в Москві у вересні 2006 року, повідомляє «УНІАН».

Передбачається, що на постійній основі проводитимуться спільні засідання Ради з обговоренням перспектив подальшого розвитку відносин між двома містами.

Як планується, основними задачами Ради будуть створення умов для встановлення прямих зв'язків між суб'єктами господарювання Севастополя і Москви, сприяння розширенню ділових контактів і встановленню прямого інформаційного обміну між підприємствами, суб'єктами малого підприємництва міст, залучення інвестицій, розробка і реалізація програм з розвитку і підтримки малого підприємництва, обмін досвідом між організаціями інфраструктури підтримки малого підприємництва, створення в Севастополі спільного підприємства з виробництва овочевої консервованої продукції, морепродуктів і їх прямих поставок до Москви, надання сприяння в просуванні на московський ринок продовольчих товарів з Севастополя, в залученні суб'єктів господарювання до участі у виставково-ярмаркових заходах, які проводяться в Москві і Севастополі і тому подібне.

За даними ГУ економіки і інвестицій, у Раді можуть брати участь на добровільній основі представники Торговельно-промислової палати Севастополя, Союзу промисловців, підприємців і аграріїв міста, а також представники підприємств, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю, приватні підприємства, громадські організації, ЗМІ.


ForUm 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2020.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info