Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 06.09.2006 17:36
Севастополю вигідно співпрацювати з Москвою
Для Севастополя співпраця з Москвою „однозначно вигідна”, і її потрібно розвивати. Про це заявив сьогодні голова Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин в прямому ефірі Севастопольської державної регіональної ТРК.

На його думку „міжрегіональні зв'язки часто працюють ефективніше”. Як сказав Куніцин „що б ми не говорили, а ми підрахували, що за 8-10 років Москва в цілому до Севастополя і його проблем вклала близько 200 мільйонів доларів. Лише в будівництво житла (для сімей військовослужбовців ЧФ РФ – ред.) - 40 мільйонів доларів”.

Голова міськадміністрації додав, за останні роки Москва побудувала 3 тисячі квартир, а цього року, здається, 8,5 тисячі квадратних метрів житла (побудованого в Севастополі російськими військовими будівельниками за кошти уряду Москви – ред.). „Це ефективно? Ефективно. Це вигідно Севастополю? Вигідно. Можна говорити про те, що це російські військові одержують житло. Але ми знаємо про те, що у нього (військовослужбовця ЧФ РФ – ред.), скажімо, дружина працює в школі або в українських ВМС. Як це можна розділити? На жаль, ми не можемо... У нас в Севастополі 8 тисяч сімей стоять на черзі (на житлі – ред.), ми не можемо вирішити всі ці проблеми. Як ми можемо відмовитися? Це ж не танки, не літаки, не гармати, не кораблі. Це рішення соціальних проблем”, передає «УНІАН».

Позитивно оцінивши факт підписання 4 вересня в Москві Програми співпраці між виконавчими і представницькими органами влади Севастополя і Москви на 2006-2007 роки, голова міськадміністрації також повідомив, що на черзі - візит губернатора Московської області Бориса Громова до Севастополя.

Повідомляє ForUm

 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2020.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info