Головна
  робота
  оголошення
  форум
Міська влада
Військово-морський флот
Райони міста
Мапа міста
Міські служби
Каталог сайтів
 Візитівка міста
 Історія міста
 Символіка міста
 Ресурси і можливості
  міста
 Фотогалерея
 Міська громада
 Засоби масової інформації
 Громадські організації
 Політичні партії
 Економіка міста
 Основні галузі економіки
 Підприємства міста
 Банки
 Страхові компанії
 Міжнародні зв’язки
 Транспорт
 Залізничний
 Авіа
 Автобусний
 Морський

Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
  Міські новини  
 
 10.08.2006 13:53
Влада Севастополя підписала "Малу Конституцію" міста
Голови Севастопольської міськдержадміністрації і міської ради підписали угоду про взаємодію. Цей документ неофіційно названий «Малою Конституцією» Севастополя, і стосується він, перш за все, земляних, соціально-економічних, питань, а також всього, що пов'язане з культурним розвитком міста і соціальною допомогою населенню.

«За» підписання цього документа на сесії міської Ради проголосували більшість депутатів. З боку адміністрації, при підписанні документа заступники і голови районних адміністрацій були присутні особисто.

Тепер, за словами представників обох сторін, всі питання вирішуватимуться простіше. А конфронтація, що ще недавно мала місце, між двома гілками влади зникне.

«Депутати попереднього скликання не змогли підписати цієї угоди з адміністрацією. Ми це зробили і тепер працюватимемо в цих рамках до закінчення терміну, на який ми вибрані», - сказав голова севастопольської міськради Валерій Саратов.

«Для мене не стільки важливий сам документ, скільки те, що ми прагнемо йти один одному на зустріч і працювати без інцидентів, що мали місце раніше. Адже в першу чергу ми повинні працювати для людей», – сказав голова СГГА Сергій Куніцин.

У вже підписаному документі вказані права і обов'язки обох сторін, які повинні забезпечити плідну взаємодію влади. В рамках угоди вирішуватимуться соціально-економічні питання, а також все, що стосується виділення землі, культурного розвитку міста і соціального захисту населення.

>"Оглядач" 
     
  Соціальна
  сфера
Культура
Освіта та наука
Охорона здоров’я
  Туризм та
  відпочинок
Санаторії
Будинки відпочинку
Готелі
Екскурсії
Музеї
Храми
  Сервіс та
  дозвілля
Ресторани та казино
Театри
Кінотеатри
Інтернет-клуби
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2005-2020.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на www.sevastopol.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
 
TyTa
www.sevastopol.osp-ua.info